Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


sexualni uchylka

23. 12. 2009

   Vangličtině se tyto aktivity nazývají:        


DL Diaper lover tj. milovník plínek

Nosí plínky má rád ten pocit plínky mezi nohama. Další kategorií je člověk který rád  čůrá do plínek.


AB adult baby tj dospělé dítě.

Je infantilní a obléká se nejen do plínek ale i do dětského oblečení (samozřejmě patřičně  zvětšené)  pije z lahví s dudlíkem,no prostě se chová jako mimino.


 AUTOPEDOFILIE 

Dotyčná osoba chce, aby s ní bylo nakládáno jako s malým dítětem. Například chce přebalit či nakojit z partnerčina prsu. "Je to vzácná deviace, setkal jsem se jen s jedním takovým případem. V podstatě je to neškodná úchylka, pro pacienta je nejlepší, když si najde partnerku, která mu bude splňovat jeho přání, například ho nakojí nebo ho přebalí jako malé dítě.

Autopedofilie: (sexuálně motivovaná touha považovat se za dítě). Takto orientovaný člověk vyžaduje, aby s ním jeho partner zacházel jako s dítětem, vychovával ho, přebaloval a případně trestal. Jeho fetišem jsou gumové kalhotky nebo pleny, dudlíky atd. Sexuální uspokojení je vázáno na příjemné pocity z nošení gumových předmětů v kojeneckém období. Odtud je blízko k zálibě v pomočování.


INFANTILISMUS

 Hra na malé dětiTakový člověk se nechává přebalovat,počůrává se do plenek a ve své "hře" je naprosto nesamostatný.


ANAKLITISMUS

 Sexuální vzrušení z činností, kterým byl člověk vystaven jako dítě. Může jít o sezení na nočníku, nošení dupaček nebo hraní si s panenkami 

 

PUERILISMUS

 perverzní touha hrát při styku roli dítěte nebo kojence (lat.: puerilis = dětský)

 

HAFEFILIE

 sexuální rozkoš pohledem na určitou látku nebo dotykem s ní (např. samet, hedvábí,bavlna.....


PLUSH 

 je sexuální závislost na plyšových hračkáchPříčiny vzniku sexuálních úchylek

Příčiny sexuálních poruch nejsou známy Lékaři předpokládají, že jde o kombinaci dvou faktorů: vrozených dispozic (například genetické příčiny, perinatální, tj. krátce po porodu) a prostředí (výchova, rané dětské sexuální zážitky). Teorie zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda mluví o tom, že člověk prochází několika sexuálními vývojovými stupni. Jako kojenec se nejdříve naučí vnímat ústy, jimiž přijímá potravu. Následuje anální stupeň, kdy pozná radost z vyměšování a pochop ; že včasnými nebo opožděnými příchody na nočník může značně ovlivnit náladu svého okolí. Třetím stadiem je masturbace, kdy se dítě naučí uvědomit si sebe samo a přivodit si potěšení. Tyto tři základní komponenty sexuality se u zdravého člověka spojí a vyvrcholí touhou po souloži s osobou druhého pohlaví. Pokud je však proces z nějakého důvodu porušen, zůstanou sexuální touhy na úrovni jednoho z těchto stupňů. Všechny sexuální úchylky jsou tedy vlastně variantou touhy dřívějších sexuálních stadií.

O tom, že existuje morálka lásky, nikdo nepochybuje. Ale co když se láska projevuje ujetým způsobem? Kdy je sex špatný a kdy dobry? Německý sexuolog Ernest Borneman ve své Encyklopedii sexuality píše: "Pohlavní styk je nesprávný když přijímáme, aniž bychom dávali, když nám brání, abychom se dozvěděli něco o sobě."

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Souhlasim s Petrou

(Miki, 7. 6. 2017 18:32)

Ano je to tak, jak pise. Ja dostaval plinyasi az do 7let.Takze jsem si v nich prosel vsechny ty 3 vyvojove stupne a nejvice jsem trpel,kdyz jsem nemel pliny na sobe.Jednak jsem v nich mel jistotu pred malou ci velkou nehodou a take me Nekdy v 19ti jsem objevil firmu a nechaval si gumove kalhotky sit na zakazku a daval jsem si velke latkove pliny.Hrozne jsem se za to stydel a myslel jsem,ze jsem jediny na svete,ktery si nasazuje pliny a gumove kalhotky.Ale poznal jsem z nemeckych casopisu,ze milovniku plinek jsou desetitisice. V manzelstvi mi je partnerka tolerovala a obcas si je i sama pro doma, nebo na noc pri menzesu nasadila a me ho pres pliny a igelit vyhonila rukou,protoze jsem si daval pliny i na spani.To se mi moc libilo-mozna vic nez souloz.Ale soulozil jsem take,casto a hezky.Pres zimu jsem si musel pres ten zabal oblekat damske puncochace,aby mi chladem ztuhle gumove kalhotky nepopraskaly.A manzelka me vymodila i podprsenkou,kombine a spolu jsme experimentovali s podvazkovymi pasy a klasickymi puncochami.Jen nejake damske saty a damske boty na podpatku jsem si neobstaral.Doma kdyz deti usnuli jsme v pradelku hladili a vzajemne vzrusovali,pomalu svlekali a potom soulozili s nekolika orgasmy.Ale potom na noc dostala pliny a gumove kalhotky,ikdyz je nepotrebovala a ja si je nasadil take.Takze se v noci casto stalo,ze jsme se zacali drazdit znovu az k orgasmu.Ona tekla do plen a ja se do nich vystrikal.Kdyz davala pliny do pracky,tak se vzrusenym usmevem k tem zlutym skvrnam od semene cichala a rikala,ze se pliny skrobi az po prani a rozepinala mi kalhoty,aby me mohla vzrusovat,protoze penis pod plinama a igelitovymi kalhotkami se uz toporil.To uz jsem ji rozepinal a svlekal silonovy plast,pod nimz mela jen pruhlednou podprsenku,leskle puncochace a gumove kalhotky s plenou.A za chvilku me vyhonila,takze mi odsvlekla gumove kalhotky,aby mi mohla vyndat posemenenou plinu,hodit ji do pracky a nasadit mi cistou.Jo byly to moc krasne doby i potom po rozvodu,kdyz jsem zil s ruznymi zenami,tak vsechny mely pro plenkove hry pochopeni a hodne z nich si plenky a gumove kalhotky oblibilo take.Jo kdyby se ten cas vratil...

Co mi na tom vadí

(Petra, 22. 3. 2017 8:50)

Ahoj, mě na této tématice vadí, když se to dává dohromady s pedofílií, nebo autopedofilií, jako tady. Je řada lidí, kteří jsou DL, ale ostatní z toho tady jim nic neříká, jako třeba já a znám i další. Mám ráda, když jsem zaopatřená a když ve shonu nestíhám tak tu jistotu, že když to pustím, tak se nic neděje i ten pocit, že i počuraná, někdy i pokaděná normálně funguju - třeba stihnu ještě dojít na nákup, dodělat práci.
Řada kamarádek, které mají potíže s inkontinencí mi taky potvrdila, že když nosí plíny, tak je to jemně dráždí. Nebude to teda asi vzácná úchylka, možná to není ani žádná úchylka, ale normální reakce.
Tohle spojení s pedofilií mě tak trochu připadá, jak kdyby se tvrdilo, že ženská, která nosí vložky je taky pedofilka, protože si s tím kompenzuje traumata z dětství, že jí to připomíná plíny.
Jinak nic proti, ať si každej dělá co chce.

tak to je přesný

(Nikola, 4. 2. 2016 21:51)

Přesně můj případ